Anyajegy Bőrrák Szűrés
  • Főoldal
  • Kérdezzen
  • Tanácskérés email-ben
  • Videó konzultáció
  • Bemutatkozás
  • Tevékenység
  • Szűrővizsgálat
  • Bőrsebészet
    • Tudnivalók műtét előtt
    • Teendők műtét után
  • Gyermekortopediai rendelés
  • Bőrdaganatok
    • Anyajegy
    • Basalioma
    • Spinalioma
    • Melanoma
  • Fényvédelem
  • Elérhetőség
  • Árlista
  • Adatvédelem
  • GYIK
  • Vélemények
  • Blog
Bőrgyógyászati-onkológiai magánrendelés
Bőrsebészet 
Gyermekortopédiai magánrendelés
​Budapest, XI. Bartók Béla út 57. I./1.
​Bejelentkezés: 06 30 991 4048
Vélemények
„Csak ajánlani tudom a bőrgyógyászatot, dr. Bánfalvi Teodóra doktornőt. Kedves, segítőkész, nagy tudású. Sajnos, rendszeres vizsgálatra járok, de mindig a megfelelő ellátásban részesülök.”
dr. Horváth Jánosné

„12 éve vagyok Bánfalvi doktornő betege, többször műtött, számtalan kontroll és műtét után
maximális figyelemmel kezelt. Úgy gondolom, hogy csak hálával tartozom, hogy hozzá kerültem.”
Bozóki Lajos

„Onkológus bőrgyógyászt kerestem, az interneten találtam meg dr. Bánfalvi Teodóra főorvosnőt, aki a legnagyobb szakértelemmel kezelte az elváltozásaimat sebészeti beavatkozással. Rendkívül jó a betegszervezés, az időpont megadás valóban várakozás nélküli ellátást jelent. Több egyedi számlakérésem nem jelentett problémát, így már az asszisztensnél kezdődik a profizmus. A főorvosnő biztos szakmai tudása, ellátása és támogatása nagy bizalommal tölt el, ezért a jövőben mindig ide szeretnék járni. Olyan egyedi dokumentációt archivál a betegei beleegyezésével, ami segít hosszabb távon is az elváltozások nyomon követésében és kezelésében. Ez tényleg személyre szabott orvosi ellátás. Köszönöm szépen főorvosnőnek, és munkatársainak a gyógyításomat”
Madarász Judit

„2017 óta járok a Bánfalvi doktornő rendeléseire. A vizsgálatok során több bőrelváltozást állapított meg, többek között melanomát. Az időben történt műtéteknek melyeket helyben végeztek szerencsére további szövődmények nem alakultak ki. Rendszeresen részt veszek
kontrollvizsgálatokon, elégedett vagyok a precíz, magas szakmai színvonalú ellátással.”
Kalocsai Ferenc

„2025 június végén voltam dr.Bánfalvi Teodóra doktornőnél azzal a kéréssel, hogy szeretnék teljes test vizsgálatot kérni, mert igen problémás bőröm lett a sok napsütés miatt. A várakozásom felülmúlta az, amit a doktornő rendelőjében kaptam. Az az alapos vizsgálat, a hozzáértés, a szaktudás, a kedvesség felülmúlhatatlan volt számomra. Olyan segítséget kaptam a doktornőtől, melyet még élek sosem fogom tudni meghálálni. Ha valakinek valaha bőrproblémája adódna, teljes meggyőződéssel, szívem összes szeretetével ajánlom mindenkinek!  A rendelő kiváló, a személyzet kedves, a szaktudás az egekben! Hálás köszönet az ott dolgozóknak.”
Tomeg Józsefné

Szabó Gyuláné
„Az ellátás és a beteghez való udvarias hozzáállás magas fokú dicséretet érdemel. Nem véletlen, hogy már kb. 10 éve a Doktornőhöz járok.”

Kardos Gézáné
„Már évek óta járok a Bánfalvi doktornő rendelésére, nagyon kedvesek, empatikusak. Nagyon meg vagyok elégedve az alapos éves vizsgálatokkal! Köszönöm a munkájukat.”

Avar Attila
„Két évtizede járok Bánfalvi doktornő rendeléseire, sok és sokféle panaszom volt a bőrömön
megjelenő betegségek miatt. Ezeket mindig nagy gondossággal és hozzáértéssel gyógyította. Nagyon hálás vagyok érte.”

Vladár Györgyné
„Évek óta a rendelő betege vagyok. Gyorsan megoldják a problémáimat. Kedves, figyelmes ellátásban volt részem mindig.”

Garzó Erzsébet
„Bőrgyászati panaszaimmal évek óta dr.Bánfalvi Teodórához fordulok. Messzemenően elégedett
vagyok az ellátással, a doktornő többek között basaliomát is távolított el. Gördülékeny az ellátás, az időpont előjegyzés, annak a betartása is. Bizalommal ajánlom mindenkinek.”

Hegedűs Mária
Dr.Bánfalvi Teodóra doktornőnél vizsgálaton, majd több kisebb műtéten voltam. Mindig nagyon
alaposan megvizsgált és a műtét során is végig tájékoztatott, nagyon kedvesen és az ellenőrzések során is elmondta, hogy mit kell tenni. Nagyon pozitív a véleményem, a családom több tagját is
ajánlottam!

dr.Dávid László
A főorvos asszonynak nagy köszönettel tartozom azért a gyógyító munkáért, amivel több, mint 20 éve segítette az egészségem megőrzését. Felelősségteljes, alapos, gondos munkájának köszönhetem, hogy még mindig életben vagyok. Hálás vagyok neki ezért, és örökké köszönettel tartozom neki. Csak ajánlani tudom, hogy másoknak is segítse mielőbbi gyógyulását. Forduljanak hozzá bizalommal.

Csoma Balázs
Több éves sikertelen kezelés után végre egy olyan doktornőhöz kerültem, aki a lábamat végre
sikeresen kezelte. Hálás vagyok és nagyon köszönöm.

Simon Tibor
Aggódva, nem sok reménnyel kezdtem a kezelést. Ahogy haladt az idő, megnyugvással tapasztaltam, hogy a javulás egyre láthatóbb. Visszajött a reményem. Köszönöm, nagyon hálás vagyok.

Rácz Pálné
„Köszönjük szépen! Maximálisan megvagyunk elégedve a szolgáltatás minőségével. Nagyon kedves, figyelme.

Valamennyi betegünknek köszönjük munkánk értékelését, a felénk irányuló elégedettséget, szeretet.
A rendelő munkatársai

Powered by Create your own unique website with customizable templates.